Svadba v Bratislave na hrade L&M

Svadba v Bratislave na hrade L&M

Svadba v Bratislave na hrade L&M je album svadobných portrétov nádherného mladého páru Lindy a Martina, ktorí mali svadobnú hostinu v reštaurácii na bratislavskom hrade. Svoje áno si povedali v Modrom kostole v Bratislave a svadobné portréty sme boli fotiť v areáli bratislavskej botanickej  záhrady.

S Lindou a Martinom sa poznám už dva roky. Stretol som ich na svadbe Martinovho bratranca Janka. Už vtedy mi obaja padli do oka a povedal som si, že fotiť ich svadbu by bolo pre mňa radosťou. Obaja sú veľmi fotogenickí a milí. A sú to aj skvelí ľudia, ktorých som viac spoznal už počas fotenia spoločného rande na bratislavskom hrade.

Ich svadba v Bratislave bola hlavne veľmi príjemným dňom a určite mi dajú za pravdu aj Linda s Martinom, keď poviem, že bola plná pohody.

S ich neutíchajúcim úsmevom na tvári sme spoločne zvládli fotenie príprav i kaderníčky. Svadobná vizáš bola pre Lindu posedením v príjemnej záhrade jej rodičov a pre mňa výborným miestom s prirodzeným svetlom. Bodaj by mohli byť všetky vizáže na podobnom mieste, pomyslel som si. Svadobné portréty sme fotili v botanickej záhrade v Bratislave a zažili sme veľa smiechu a srandy, vďaka ich kamarátom, ktorí nám pri fotení asistovali. Linda aj Martin sa obávali, aby nezačalo pršať, ale uistil som ich, že dážď hlásili až na neskôr. Do bodky sa to potvrdilo. Skončili sme fotenie, sadli do auta a začalo ľiať.

Svoje „áno“ si Linda a Martin povedali v Modrom kostole v Bratislave. Ako fotograf som ich voľbu veľmi ocenil, nakoľko modrý kostol je plný prirodzeného svetla. Určite ho doporučím každému, kto plánuje svadbu v Bratislave. Po obrade ich svadba pokračovala v priestoroch Reštaurácie hrad na bratislavskom hrade kde mali hostinu. Je to výborné miesto plné krásnych výhľadov na Bratislavu a zároveň možnosť ako fotiť tie najkrajšie spoločné fotky s rodinou. Ak už nie pre výbornú kuchyňu tak určite kvôli príjemnému posedeniu s kráľovským výhľadom je Reštaurácia hrad jedno z najlepších miest pre svadobnú hostinu.

Veľmi si ceníme prirodzenosť a priateľskosť fotografa Richarda a ochotu. Už na prvom „rande“ sme takmer ani nevedeli že sa fotíme a bol to úžasný zážitok, myslíme že nám rande  pomohlo spoznať sa s „fotoaparátom“  a na svadbe a v celý svadobný deň sme sa „objektívu nebáli“. Nápaditosť výberu kulís a prirodzeného terénu pri fotografovaní svadobných portrétov bola naozaj úžasná. Inštalácia bleskov a fotenie na pozadí šera počas svadby bolo nádherné. Fotky z celej svadby vystihujú veľmi verne atmosféru svadobného dňa, večera i noci.

(Linda a Martin)

Súkromný album svadobných fotografií Lindy a Martina je uverejnený v klientskej sekcii mojej stránky. Heslo na prezeranie fotiek Vám dajú Linda a Martin.