Váš fotograf v Bratislave, svadobný fotograf Bratislava

Váš fotograf v Bratislave, svadobný fotograf Bratislava, Richard Hlavňa fotí svadobné portréty, svadobný obrad, svadobnú hostinu aj rande.

Váš fotograf v Bratislave fotí jedlo v reštauráciách aj športové eventy. Ak hľadáte fotografa pre Vaše deti alebo fotografa, ktorý Vám nafotí produkty z Vašej firmy ste na správnej adrese.

Svadba je pre veľa ľudí neopakovateľný a jedinečný moment v spoločnom živote dvoch ľudí. Je plná pozitívnych emócií, ktoré mám rád ako človek. Ako fotograf ich rád dokumentujem práve pre Vás. Vaše úsmevy, ale aj slzy radosti sú momenty, ktoré Vám aj vďaka fotografiám nevyblednú. Budete si ich môcť pozrieť spoločne v kruhu rodiny alebo pohodlne na svojom telefóne či tablete. Ako fotograf viem, že v dnešnej dobe je pre každého nutnosť mať svoje zábery ihneď po ruke a vedieť ich ukázať svojím blízkym. U mňa máte preto k dispozícii osobnú galériu Vašich svadobných fotografií stále online. Môžete ich tak ukázať kolegom na Slovensku i  priateľom v Austrálii.

Na stránke www.richardhlavna.sk nájdete fotografie z posledných rokov, či už sú to svadobné portréty, fotografie z rande, obradu, svadobnej hostiny alebo cestovateľské momenty z mojich ciest po svete. Obsahujú fotografie z New York City, Paríža, Chorvátska, Talianskych Dolomitov alebo rakúskych lažiarskych stredísk Stubai či Molltaller.

Nakoľko nie som používateľom sociálnej siete Facebook, uverejňujem aktuálne fotografie a píšem osobné zážitky z mojich ciest a z vašich svadieb do svojho blogu.