Svadba v Bratislave Majka a Ľuboš

Váš fotograf v Bratislave, svadobný fotograf Bratislava

Svadba v Bratislave Majka a Ľuboš je svadobný album fotený v Dopravnom múzeu v Bratislave, na Devínskom hrade, v Botanickej záhrade v Bratislave a na rakúskom brehu Dunaja. Už pri plánovaní fotenia svadobných portrétov súhlasili, že svadobné portréty pôjdeme fotiť týždeň pred svadbou. Chceli mať viac kľudu pri fotení a menej stresu počas svadobného dňa. Vybral som pre nich viac miest a Majka s Ľubošom súhlasili, že navštívime všetky. Začali sme v interiéri Múzea dopravy v Bratislave, pokračovali v bratislavskej Botanickej záhrade, na Devínskom hrade a celodenné fotenie sme ukončili na rakúskom brehu Dunaja. Na záver sme sa zhodli, že fotiť celý deň bolo síce náročné, ale presť všetky miesta počas svadobného dňa by bolo nemožné.

Svadba v Bratislave bola pre Majku a Ľuboša výnimočnou chvíľou a svoje spoločné áno si povedali v Katedrále sv. Martina v Bratislave.

Po svadbe mi Majka a Ľuboš poslali svoj názor na svadobné fotky:

Umelecké fotografie aj fotografie z našej svadby sú super. Tvoj prístup hodnotím ako vysoko profesionálny, možno dokonca výnimočný, Teba osobne ako fotografa chválili aj naši rodičia a iní svadobní hostia. Dúfam, že sa na Slovensku nájde viac ľudí, ktorí robia svoju prácu ako ty, potom budú služby konečne na úrovni a priblížime sa Západu 🙂 Ešte raz ďakujeme za krásne fotky, vrelo Ťa odporučíme každému, kto bude zháňať kvalitného fotografa a v budúcnosti Ťa ešte oslovíme. Nemám žiadne odporúčania ako robiť veci lepšie, fakt si to zmákol na jednotku!

M a Ľ