Rande v Bratislave na bicykli D&P

Rande v Bratislave na bicykli D&P

Rande v Bratislave na bicykli D&P je galéria predsvadobných portrétov Denisky a Paľa v uliciach Bratislavy. Fotili sme na viacerých miestach v Starom meste a na nábreží pri obchodnom centre Eurovea od skorého rána. 

Deniska s Paľom brázdia pravidelne Malé Karpaty na horských bicykloch a preto voľba ísť fotiť predsvadobné rande fotky na bicykloch bola jednoduchá a rýchla. Napísali, že ako  Bratislavčania by chceli rande fotky v Starom meste a prídu na starých retro bicykloch. A ja si mám vziať bicykel tiež, aby sme sa mohli všetci jednoducho a rýchlo presúvať uličkami Bratislavy. OK, prečo nie povedal som si, bicykel mám, ale ako zbalím foťáky, objektívy a ďalšie drobnosti. Zbalil som len to najnutnejšie a šlo sa.

Rande v Bratislave na bicykli začalo o pol deviatej rýchlymi raňajky v Eurovei. Ráno tam je málo ľudí a slnko príjemne nízko. Kým vyschla ranná rosa nafotili sme fotky na bicykli a neskôr sa usadili do trávy blízko Dunaja. Odtiaľ sme zamierili ku Katedrále svätého Martina a na Bratislavský hrad. Na Slavíne bolo síce málo ľudí, ale teplota už atakovala 30 stupňov Celzia a tak sme sa šli schladiť k fontáne na Hodžovom námestí. Náš malý fototrip po Bratislave sme ukončili obedom v reštaurácii Gatto Matto.

Rande v Bratislave na bicykli bolo príjemným spestrením sobotného dopoludnia.

Chcem sa preto poďakovať Deniske a Paľovi, že boli počas fotenia prirodzení, aktívni a plní života. Ich úsmevy sú skutočné ako láska, ktorá ich spojila.